Ledger Plaza Maya Maya
*****
Avenue Auxence Ickonga BP. 1178, Brazzaville, Congo, 588
Online rezervace. Ceny od XAF208110.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od XAF208,110
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od XAF 208,110
Ledger Plaza Maya Maya is a luxurious 5-star hotel conveniently located near the centre of Brazzaville. Local tourist attractions such as Brazzaville Cathedral, Basilique Sainte-Anne and Stade de la Revolution are not far from the hotel. Also within easy reach is Brazzaville Maya Maya Airport (BZV).

Facilities
Dining facilities at Ledger Plaza Maya Maya include a cafeteria. Breakfast is available - a surcharge will apply. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include garden, gift shop/newsstand, hair salon and tennis court(s). Other services: complimentary newspapers in lobby, concierge services, dry cleaning/laundry service, elevator/lift, laundry facilities and porter/bellhop.

Transportation/Parking facilities
Ledger Plaza Maya Maya offers transportation to/from the airport for an additional fee.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Ledger Plaza Maya Maya je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Brazzaville, Republic of the Congo (BZV-Maya Maya) - 1.84 mi
    • Kindamba, Republic of the Congo (KNJ) - 56.71 mi